OZNÁMENÍ ze 14. a 21. července 2019

(15. + 16. neděle v mezidobí)

• OZNÁMENÍ z 14. července 2019 (15. neděle v mezidobí) a z 21. července 2019 (16. neděle v mezidobí)
  • V pondělí 15. července je památka sv. Bonaventury, biskupa a učitele církve.
  • V úterý 16. července je památka Panny Marie Karmelské.
  • V pondělí 22. července je svátek sv. Marie Magdalény.
  • V úterý 23. července je svátek sv. Brigity, řeholnice, patronky Evropy.
  • Ve středu 24. července je památka sv. Šarbela Machlúfa, kněze.
  • Ve čtvrtek 25. července je svátek sv. Jakuba, apoštola.
  • V pátek 26. července je památka sv. Jáchyma a Anny, rodičů Panny Marie.

• Během letních prázdnin (1.7.-31.8.) NEJSOU pravidelné čtvrteční adorace; dále NEJSOU slaveny: ranní mše sv. v úterý u P. Marie, odpolední páteční mše sv. ve Vrapicích, ranní latinské mše sv. u P. Marie (1. a 3. sobota v měsíci) ani odpolední sobotní mše sv. v Kročehlavech (2. sobota v měsíci).
  • V sobotu 14. září zveme na farní pouť do Břevnova k otcům benediktinům a k Panně Marii Vítězné na Bílou horu. Zájemci o společnou cestu autobusem, nechť se prosím zapíší v sakristii. Bližší program pouti bude oznámen během prázdnin.

zpět na hlavní stránku

starší oznámení